Mesaj gönder
aboutus

Wuxi Sinopfe International Trading Corporation

Wuxi Sinopfe International Trading Corporation Wuxi Sinopfe International Trading Corporation Wuxi Sinopfe International Trading Corporation
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar: TEKNE
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 300-500
Yıl kurulan: 1984
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Şirket tanıtımı:

Wuxi ONELYE Hayvancılık Makineleri Şirketi, Çin'den yumurta kuluçka makinesinin profesyonel bir üreticisi, bu alanda 35 yıllık üretim tecrübesine sahibiz.Çin'deki hayvanat bahçelerinin neredeyse tamamı, farklı nadir kuşları yumurtadan çıkarmak için küçük kuluçka makinelerimizi satın alıyor ve Devekuşu kuluçka makinemiz Çin pazarının% 70'ini işgal ediyor.Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz bu alanda daha fazla kredi aldı.2007'den itibaren küresel pazara girmeye başlıyoruz, şimdiye kadar 110'un üzerinde ülkeye ürünlerimizi ihraç ettik.

Pazar gelişimi olarak, diğer kümes hayvanı ekipmanlarının kullanımına yöneliyoruz ve iyi sonuçlar alıyoruz.Şimdi, Yem ürünleri işleme ekipmanı üreten yeni bir fabrikamız, tavuk kafesleri üreten bir fabrikamız ve diğer fabrikamız da Kümes hayvanları işleme ekipmanı üretiyor.Çin'den gelen müşteriler için diğer Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanlarını sağlayabiliriz.Birkaç yıllık çabamız sayesinde, dünyanın her yerinden birçok distribütör, personel ve şirket ile iyi ilişkiler kurduk.Çin'den (Çin-PFE) her zaman iyi hizmet ve Kümes Hayvanları Yetiştirme Ekipmanlarını müşterilere götürmekte ısrar ediyoruz.

     

Ana ürün:

1. Yumurta kuluçka makinesi (Kapasite 48 ila 90720 yumurta arasında değişir)

2. Yem makineleri (Çekiçli değirmen, karıştırıcı, pelet değirmeni ...)

3. Katman kafesi

4. Diğer Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği Ekipmanları

Geçmiş

Çin'deki hemen hemen tüm hayvanat bahçeleri, farklı nadir kuşları yumurtadan çıkarmak için ONELYE kuluçka makinelerini kullanıyor.

Çin'deki ilk devekuşu kuluçka makinesini geliştirdik ve Çin'deki ONELYE kuluçka makineleri tarafından% 70 devekuşu yumurtası çıkarıldı.

Hizmet

Online hizmetimiz sadece müşterilerimiz için değil, aynı zamanda kuluçka işi ile ilgilenenler için de 7 * 24 saattir. Satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermek için teknisyen ve yönetici ekibimiz 50'den fazla ülkeyi ziyaret etti.

Ekibimiz

Ayrıca, dünyanın her yerindeki müşterilere satış sonrası hizmet sağlamak için hevesli bir teknisyen ekibimiz var.

İletişim bilgileri